اندوخته باجه بیمه

باجه بیمه:

باشگاه جامع هوشمند بیمه

باجه بیمه، باشگاه جامع و هوشمند در مشاوره، انتخاب و خرید آنلاین بیمه است. با اطلاعاتی که باجه بیمه در اختیار شما قرار می دهد شما می توانید هر تحلیلی در زمینه بیمه نیاز دارید به دست آورید. در باجه بیمه قیمت انواع بیمه، خدمات بیمه ای و سقف تعهدات پرداختی که شرکت بیمه در قبال بیمه نامه به شما متعهد خواهد بود و همچنین کیفیت خدماتی که دریافت می کنید و میزان اعتبار شرکت بیمه خدمات دهنده، به شما ارائه می شود. با در اختیار داشتن این اطلاعات شما می توانید به راحتی و با اطمینان خاطر در زمینه خرید بیمه اقدام فرمایید.
باجه بیمه خود را ملزم می داند زمان تمدید خدمات بیمه، زمان پرداخت اقساط، تغییرات پیشنهادی برای دریافت خدمات بهتر را یادآوری کند. با توجه به اینکه باجه بیمه، آنلاین می باشد دسترسی در هر لحظه و از هر جا به این سامانه برای شما ممکن است. همکاران ما در هنگام مشاوره، می توانند بیشتر از مقایسه قیمت، به شما در انتخاب بهترین بیمه نامه کمک کنند. پس باجه بیمه بستر مدیریت هوشمندانه و نوین بیمه است.

باجه بیمه افتخار دارد تجربه 15 ساله خود را در زمینه فروش بیمه در اختیار شما قرار دهد.

خط مشی باجه بیمه:

ما چه چیزی را ارائه می دهیم؟

 • شناسایی نیازهای واقعی مشتری و ارتقاء سطح رضایت مشتری
 • ارتقاء سطح کارایی و اثر بخشی منابع سازمانی
  باجه بیمه در تلاش است تا با تكيه بر تجربه چندين ساله و دانش فني كارشناسان خود، به تدریج با ارائه طرح های جدید به دنبال بهبود مستمر فرآيندهاي مؤثر بر تامين نيازهاي بیمه گذاران خود باشد.
  • کاهش هزینه ها
  باجه بیمه با استفاده از تجربیات و روشهای بهره وری با ارائه طرح های ویژه، کاهش هزینه های صدور و سفارش، با تشریک منافع دو طرف اقدام نماید
  • تعهد به حفظ وصیانت از محيط زيست
  با ارائه طرح های زیست محیطی در سفارش انواع بیمه نامه ها در پورتفولیو بیمه سبز نسبت به کاهش تردد و آلودگی هوا و مصرف کمتر کاغذ اقدام نماید
 • مشارکت در منافع

• تشویق بیمه گذاران به تنوع در سبد بیمه ای خانوار
باجه بیمه بر خود لازم میداند با تشویق و ترغیب بیمه گذاران در استفاده از سایر بیمه های دیگر، فرهنگ استفاده از انواع بیمه را در زندگی روزمره ترویج نماید.
• شفافیت و صداقت
باجه بیمه تمام سعی خود را می کند از انتشار اطلاعات و تبلیغات نادرست خودداری نماید و صداقت و راستی در مبادلات اطلاعات را داشته باشد.