بیمه سبز

باجه بیمه:

باشگاه جامع هوشمند بیمه

خرید بیمه آنلاین یکی از روش هایی است که به کمتر شدن ترافیک و حفظ محیط زیست کمک می کند. امروزه مشکلات محیط زیستی رو به رشد بوده و فعالان محیط‌ زیست ایده‌های بدیعی برای حفظ اکوسیستم ارائه می‌کنند. با این که تلاش‌های بی شماری در جهت حفظ زمین از فاجعه زیست‌ محیطی صورت گرفته است، اما تهدید اکوسیستم از جهات مختلف همچنان ادامه داشته و ممکن است در نهایت موجب از بین رفتن آن شود. شاید فکر کنیم وظیفه فعالان محیط‌ زیست است که اکوسیستم را حفظ کنند، اما نمی‌توانیم به این بهانه از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنیم. این وظیفه همه ماست که جلوی تخریب زمین و طبیعت آن را بگیریم. طبیعتی که خود ما در آن زندگی می کنیم. ما که ساکنین کره زمین هستیم، لازم است که اقداماتی هرچند کوچک برای کاهش تمام احتمالات از دست رفتن این خانه زیبا و چیزهایی که در آن قرار دارد انجام دهیم. اگر همه دست به دست هم بدهیم می‌توانیم تغییر اساسی ایجاد کنیم و شاید ظرف چند سال آینده شاهد کاهش میزان ویرانی محیط ‌زیست باشیم.

محیط زیست و حفاظت از آن دیگر هزینه به شمار نمی رود و به نوعی در مسائل کلان اقتصادی ورود پیدا کرده که با توجه به این مهم همه می توانند از منافع آن بهره مند شوند.

 • باجه بیمه در حد توان قصد دارد در این مسیر قدم بردارد؛ هرچند می دانیم که در مسیری سخت قدم گذاشته ایم؛ اما ابتدای راهی طولانی هستیم؛ بنابراین به همدلی و تعامل بیشتری نیاز داریم تا به عنوان یک نماینده در روی زمین از محیط زیست حفاظت کنیم.

  اثرات مثبت این قدم های کوچک را می توان در طرح ها و روشهای ارائه ای که به تدربج در سایت گذاشته خواهد شد مشاهده نمود.

  همان طور که در بند های خط مشی و ماموریت باجه بیمه آمده یکی ازاهداف بلند مدتی که دنبال می کنیم این است که باجه بیمه حداقل در میان کسب و کارهای اینترنتی ایرانی ، در مسائل محیط زیست و رعایت مسائل آن حساس باشد.

  شاید سهم باجه بیمه از صنعت بزرگ و عظیم بیمه کشور در حال حاضر رقم قابل توجهی نباشد اما با همراهی شما عزیزان سعی خواهیم کرد که وظیفه مان را در مسائل حفاظت از محیط زیست به جایگاه مثال زدنی برسانیم.

  صرفه جویی در زمان

  خدمات بیمه ای آنلاین باعث می شود ساعاتی که برای خرید بیمه و امور مربوط به آن باید صرف شود را در کنار خانواده خود در آرامش باشید.

  کاهش تردد در کلان شهر ها

  خرید آنلاین بیمه باعث می شود بسیاری از تردد ها که برای خرید بیمه باید انجام می شد انجام نشود.

  کاهش از بین رفتن درختان

  بیمه یکی از صنایعی است که بر اساس مستندات کاغذی بنا شده است لذا خرید اینترنتی آن به منزله کاهش مصرف کاغذ و کاهش قطع درختان است.

  کم شدن تنش در جامعه

  خرید بیمه از طریق یک وب سایت و بدون مذاکره و مداخله فروشندگان باعث ایجاد آرامش روحی بیشتر برای فرد و کاهش تنش در جامعه خواهد شد.

 • باجه بیمه و طبیعت

  در گام اول ،باجه بیمه در پورتفولیوی بیمه سبز، 2 طرح به همین منظور فراهم نموده است:
  طرح یک – بیمه سبز مسافرتی: با توجه به سابقه همکاران باجه بیمه دراین زمینه، سفارت کشورها پرینت بیمه نامه هایی که ایمیل می شوند را نیز قبول می کنند و نیازی به ارسال فیزیکی بیمه ها نیست. بنابراین در این طرح هزینه ارسال به اندوخته باجه شما اضافه میگردد.
  طرح دو – بیمه سبز جامع اتومبیل: به دلیل استقبال از طرح جامع بیمه های اتومبیل ( بیمه ثالث و بدنه با ارسال همزمان) بر آن شدیم تا در این طرح نیز هزینه ارسال به اندوخته باجه شما اضاقه گردد.
  طرح سه – به زودی….
  لازم به توضیح است مبالغ بیمه سبز از مبالغ حاصل از صدور هر بیمه نامه متفاوت است و این دو در مجموع به اعتبار اندوخته باجه شما اضافه می گردند.