درباره باجه بیمه و خدمات خرید آنلاین بیمه

خدمات آنلاین

خرید آنلاین بیمه اصلی ترین خدمات آنلاین ما می باشد. خرید بیمه اینترنتی بیمه های مسافرتی، بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه آتش سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه زندگی و انواع بیمه های دیگر جزء خدمات اصلی سایت باجه بیمه محسوب می شود.

تیم باجه بیمه

تیم ما شامل افراد مجرب که سالیان سال است در زمینه خرید بیمه فعالیت می کنند. این برای خرید آنلاین بیمه کافی نیست. تیم ما شامل افرادی است که دلسوز خریدار بیمه هستند تا زمان حصول رضایت مشتری دست از کار نمی کشند.

مشتریان باجه بیمه

غالب مشتریان باجه بیمه افرادی هستند که به صادقانه قصد دریافت بهترین خدمات برای خرید اینترنتی بیمه را دارند. خرید آنلاین بیمه یکی از مواردی است که اکثر هموطنان دغدغه آن را دارند بنابراین مشتریانی که نیاز به مشاوره صادقانه و دلسوازنه دارند به باجه بیمه مراجعه می کنند.

بیشتر درباره باجه بیمه بدانید

باجه بیمه، باشگاه جامع و هوشمند در مشاوره، انتخاب و خرید آنلاین بیمه است. با اطلاعاتی که باجه بیمه در اختیار شما قرار می دهد شما می توانید هر تحلیلی در زمینه بیمه نیاز دارید به دست آورید. در باجه بیمه قیمت انواع بیمه، خدمات بیمه ای و سقف تعهدات پرداختی که شرکت بیمه در قبال بیمه نامه به شما متعهد خواهد بود و همچنین کیفیت خدماتی که دریافت می کنید و میزان اعتبار شرکت بیمه خدمات دهنده، به شما ارائه می شود. با در اختیار داشتن این اطلاعات شما می توانید به راحتی و با اطمینان خاطر در زمینه خرید بیمه اقدام فرمایید.
باجه بیمه خود را ملزم می داند زمان تمدید خدمات بیمه، زمان پرداخت اقساط، تغییرات پیشنهادی برای دریافت خدمات بهتر را یادآوری کند. با توجه به اینکه باجه بیمه، آنلاین می باشد دسترسی در هر لحظه و از هر جا به این سامانه برای شما ممکن است. همکاران ما در هنگام مشاوره، می توانند بیشتر از مقایسه قیمت، به شما در انتخاب بهترین بیمه نامه کمک کنند. پس باجه بیمه بستر مدیریت هوشمندانه و نوین بیمه است.

خط مشی با جه بیمه

 • شناسایی نیازهای واقعی مشتری و ارتقاء سطح رضایت مشتری
 • ارتقاء سطح کارایی و اثر بخشی منابع سازمانی
  باجه بیمه در تلاش است تا با تكيه بر تجربه چندين ساله و دانش فني كارشناسان خود، به تدریج با ارائه طرح های جدید به دنبال بهبود مستمر فرآيندهاي مؤثر بر تامين نيازهاي بیمه گذاران خود باشد.
  • کاهش هزینه ها
  باجه بیمه با استفاده از تجربیات و روشهای بهره وری با ارائه طرح های ویژه، کاهش هزینه های صدور و سفارش، با تشریک منافع دو طرف اقدام نماید
  • تعهد به حفظ و صیانت از محيط زيست
  با ارائه طرح های زیست محیطی در سفارش انواع بیمه نامه ها در پورتفولیو بیمه سبز نسبت به کاهش تردد و آلودگی هوا و مصرف کمتر کاغذ اقدام نماید
 • مشارکت در منافع
 • تشویق بیمه گذاران به تنوع در سبد بیمه ای خانوار
  باجه بیمه بر خود لازم میداند با تشویق و ترغیب بیمه گذاران در استفاده از سایر بیمه های دیگر، فرهنگ استفاده از انواع بیمه را در زندگی روزمره ترویج نماید.
  • شفافیت و صداقت
  باجه بیمه تمام سعی خود را می کند از انتشار اطلاعات و تبلیغات نادرست خودداری نماید و صداقت و راستی در مبادلات اطلاعات را داشته باشد.